بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

دیسیبل شدن پیج ( غیر فعال شدن پیج یا Disable) اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام هم همانند همه برنامه های اجتماعی قوانینی دارد که کسانی که در حال استفاده از آن هستند باید آن را رعایت کنند در غیر اینصورت پیج آن ها را دیسیبل یا غیر فعال میکنند، بازگردانی پیج دیسیبل شده رو هم با تیم با ما در میان بگذارید تا دوباره پیج شما را فعال کنیم.

شما از طریق این Text با تیم اینستاگرام دکتر ارتباط برقرار کنید.

چرا پیج اینستاگرام ما دیسیبل میشود؟

علت های گوناگونی وجود دارد که می تواند اکانت اینستاگرام شما رو دیسیبل کند :

۱- کپی رایت

متاسفانه در ایران قانون کپی رایت وجود ندارد و اینستاگرام پیج هایی که از قانون کپی رایت پیروی نکند را دیسیبل میکند.
کپی برداری از برند ها و مارک های معروف باعث بسته شدن اکانت شما میشود.یعنی شما اگر از یه شرکت معروف مثل گوچی ، بنز یا هر شرکت معتبر دیگر که پیج اینستاگرام داشته باشند و شما پست های پیج رو کپی کنید اکانتتون بسته میشود ، دلیلش هم کپی از یک برند معروف است.
افرادی که مغازه دار هستند و یا بیزینس برای خود دارند باید توجه داشته باشند تبلیغ جدیدی از بیزینس خود در پیج اینستاگرام خود قرار دهند نه تبلیغ یا پست کپی.
مثلا شما اگه ساعت فروشی دارید از پیج های دیگه عکس ساعت هارو کپی نکنید یا همچنین جواهرات یا کفش یا هر چیز دیگز.
پیج هایی که عکس های اسلحه میذارند یا پیج هایی که فیلم های غیر اخلاقی میذارند هم همینطور اگه به اخطار های اینستاگرام توجه نکنند پیج های اینستاگرام آن ها بسته میشود.
قرار دادن کلیپ یا حتی صدای خواننده های معروف دنیا در پیجتون باعث حذف پُست توسط اینستاگرام و در نهایت بسته شدن پیج میشه ، کپی کردن عکس های پیج دیگر مشکلی نداره یعنی اگه عکس های خنده دار یا فان و … مشکلی ندارد ولی از برندهای معروف کپی برداری نکنید.

۲-تایید نکردن شماره و ایمیل روی اکانت اینستاگرام :

اگر شما یک حساب جدید بسازید و شروع به فعالیت کنید بدون تایید کردن ایمیل یا شماره البته در بعضی مواقع هیچ مشکلی پیش نمی آید ولی بهتر است حتما شماره و یا ایمیل که روی پیج است تایید کنید ، در غیر اینصورت اکانت یا پیج اینستاگرام شما دیسیبل و یا دسترسی شما به پیج قطع میشود ، پس حتما شماره یا ایمیل خود را تایید کنید.

۳-ساخت بیش از حد حساب کاربری یا پیج در اینستاگرام

ساخت پیش از حد حساب کاربری با یک IP باعث دیسیبل شدن پیج میشود (برای تغییر IP خود از VPN یا فیلتر شکن استفاده کنید)

۴-فالوو کردن بیش از حد فالوور در اینستاگرام:

اگر شما در اینستاگرام بیش از حد مجاز فالوور فالو کنید مثلا در یک روز ۲۰۰۰ نفر و بعد همان روز بخواهید تمام این افراد رو انفالو کنید مطمئنا حساب شما دیسبیل می شود پس سعی کنید یواش یواش و به صورت طبیعی افراد رو فالو کنید یا در یک روز هم فالو و هم آنفالو نکنید.

۵-تغییر ناگهانی IP و انجام فعالیت در اکانت مثل روشن کردن VPN:

اگر شما قبلا مثلا همیشه با ای پی امریکا وارد اکانت می شدید و یهویی از ای پی ایران استفاده کنید مشکلی پیش نمی آید اما اگر از پیج خارج شوید و بخواید با یک IP دیگر از کشور دیگری وارد شوید مراقب باشید که قبلش حتما ایمیل خود را تایید کرده باشید و شماره روی پیج باشه وگرنه حساب شما یا دیسیبل میشود و یا با این صفحه که در زیر مشاهده میکنید رو به رو میشوید

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

۶-گزارش یا همان ریپورت توسط بقیه ی فالوور ها:

اگر تعداد مشخصی حساب واقعی ( این تعداد بستگی به محتوای پیچ شما داره ) شما را ریپورت کنند اکانت شما بسته میشود.

ودر نهایت پیج شما اگر دیسیبل شود هنگام ورود به اینستاگرام با این اخطار رو به رو میشوید که در عکس پایین میبینید ، خیلی ها اول گمان میکنند پیج شان هک شده چون وقتی پیج هم هک میشود دقیقا با همین صحنه رو به رو میشوند

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

ولی بعد از مشاهده این تصویر وقتی روی Log In لمس میکنید و نام کاربری و پسوورد خود را وارد میکنید با  عکس پایین مواجه میشوید و دیسیبل شدن پیج شما رو اطلاع میدهد

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

مطالب دیگر
آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام
مشاهده تمام داده ها و اطلاعات حساب اینستاگرام یا View Account Data
چگونه از هشتگ # در اینستاگرام استفاده کنیم

درباره نویسنده

حسین قابلی

متخصص اینستگرام:بازگردانی پیج های هک شده،رمزفراموش شده و دیسیل شده