نحوه برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

سعید رشیدیآموزش و دانشنامه اینستاگرام1 Comment

در بروزرسانی اخیر اینستاگرام قابلیت تماس تصویری برای شما فراهم شده است. و در این مقاله، آموزش استفاده از این قابلیت رو برای شما نوشته ایم.

روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون از کاربران اینستاگرام به اشراک گذاشتن ویدئو زنده، یا به اصلاح لایو میپردازن.

ولی شاید شما بخواهید در گروه های کوچکتر اقدام به اشتراک گذاری زنده ویدئو کنید و یا با دوستانتان تماس تصویری برقرار کنید، خبر خوبی که برای شما دارم اینه که تمامی این امکانات رو اینستاگرام در نسخه جدیدش برای شما فراهم کرده است.

از ویژگی های خوب این امکان اینکه محدودیتی در زمان مکالمه اینستاگرام وجود ندارد. پس شما میتوانید برای همیشه و به صورت کاملا رایگان به برقراری تماس تصویری بپردازید.

نحوه برقراری تماس تصویری اینستاگرام

پیش از اینکه بتوانید تماس های تصویری برقرار کنید، باید آخرین نسخه اینستاگرام در گوشی شما نصب باشد.

وقتی شما که آخرین نسخه اینستاگرام رو داشته باشید دیگر برقراری تماس تصویری راحت میشود فقط کافی است در صفحه چت یا دایرکت دوستتان روی آیکن دوربین لمس کنید

 

پس از لمس کردن آیکن دوربین، گوشی طرف مقابل شما شروع به زنگ خوردن میکند. در صفحه تماس، آیکن هایی برای شما نمایش داده میشود که هرکدام وظایف خاصی دارند، به ترتیب از راست به چپ : ۱- برای قطع و وصل کردن میکروفون، ۲- برای قطع و پایان مکالمه، ۳- قطع و وصل کردن دوربین.

تماس تصویری در گروه اینستاگرام

شما هم میتوانید به تنهایی با شخص دیگری تماس بر قرار کنید و هم میتوانید در یگ گروه تماس برقرار کنید. برای برقراری تماس در گروه کافی است وارد صفحه چت و یا دایرکت آن گروه شوید و همانند بالا، آیکن دوربین رو لمس کنید تا تماس شما برقرار شود.

اگر در هیچ گروهی عضو نیستید و قصد دارید با جمعی از دوستان خود تماس برقرار کنید، فقط کافی است یک گروه ایجاد کنید. برای ساخت و ایجاد گروه میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

آموزش ساخت گروه در اینستاگرام

One Comment on “نحوه برقراری تماس تصویری در اینستاگرام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *