آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام (Verified Badges)

حسین قابلیآموزش و دانشنامه اینستاگرام1 Comment

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام یک نشان تایید از سمت اینستاگرام است که در کنار نام پیج شما ، که وقتی نام شما را جستجو میکنند به نمایش گذاشته میشود ، به این معنی است که پیج شما توسط تیم اینستاگرام تایید گردیده است و حالا یک پیج رسمی است.
این تیک آبی را  معمولا افراد مشهور و یا برند های معتبر دریافت میکنند.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

خوب حالا شاید این سؤال برای شما پیش بیاد که :

کاربرد تیک آبی اینستاگرام چیست؟

وقتی کسی و یا شرکتی درخواست تیک آبی میکند تیم اینستاگرام از شخص یا شرکت متقضی یک سری مدارک خواهد خواست و متقضی باید برای آن ها ارسال کند. وقتی مدارک را چک کردند و تایید کنند که پیج برای شماست تیک آبی را به پیج مورد نظر میدهند ، این باعث میشود ما مطمئن شویم پیج برای شخص مورد نظر است و تیک آبی جلوگیری میکند از سوء استفاده ها و کلاه برداری هایی که امکان پیش اومدنش است.

آموزش دریافت تیک آبی از تیم اینستاگرام:

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام شما باید بالای ۶۰۰K فالوور یا دنبال کننده داشته باشید و بعد اقدام کنید برای گرفتن تیک آبی ، با کامپیوتر یا لب تاپ
خودتون وارد سایت instagram میشوید و بعد وارد حساب کاربری خود شوید.

حالا باید وارد این سایت شوید و بعد یه سری مراحل رو طی میکردید و در یک مرحله عکس از پاسپورت شما خواهند خواست تیم اینستاگرام که باید برایشان ارسال کنیم و تیک آبی رو  به پیج شما میدهند.

ولی متاسفانه باید بگم که تیم اینستاگرام این روش هایه قدیمی را بسته و در صفحه که مربوط به تیکه آبی هست اعلام کردند که تیک آبی دیگر به کسی نخواهیم داد ، و دلیلی هم که آوردن برای ندادن تیک آبی این بوده که خیلیا سوء استفاده کردند و مثلا با فالوور فیک اقدام به دریافت تیک آبی کردند .

حالا برای  شما سؤال پیش میاد که این همه پیج تیک آبی میگیرند پس چطور اقدام میکنند مثلا بازیگر ها:

طریقه گرفتن تیک آبی بازیگران

باید بگم که بازیگر ها از طریق راه هایی مثل سفیر کودکان سرطانی ، سفیر حمایت از حیوانات ، سفیر صلح  و … که حتما تو بیو های پیج ها دیدید ، از اون طریق به چند تا خبرنگار مطرح مبلغی رو میدن تا کلیپ ها (فیلم های کوتاهی که دارن مثلا به کودکان سرطانی کمک میکنند)  در سایت های معروف خبرگزاری پخش کنند ، و بعد به یکی از ادمین های اینستاگرام که در خارج از کشور هست (چون ایران در تحریمه و ادمین از سمت اینستاگرام و فیسبوک ندارد)  ارتباط برقرار میکنند و توضیح میدهند که برای مثال ما سفیر حمایت از کودکان سرطانی هستیم و مدارکش هم در سایت های معتبر موجوده و ادمین اینستاگرام با گرفتن مبلغی تیک آبی رو به پیج آن ها میدهد.
حالا اگر شما هم دنبال تیک آبی هستین باید این مراحل رو طی کنید:)

مطالب دیگر:
بازگردانی مخاطبین و یا شماره های حذف شده از طریق اینستاگرام
مشاهده تمام داده ها و اطلاعات حساب اینستاگرام یا View Account Data
چگونه از هشتگ # در اینستاگرام استفاده کنیم

 

One Comment on “آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام (Verified Badges)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *